DOYPACK Z OKNEM

Pojemność, g
MATERIAL
OKNO
KOLOR

Opakowania foliowe i papierowe z okienkiem

Opakowania Aris Pack są elastyczne i stabilne, a okienko umożliwia dokładne przyjrzenie się zawartości przed zakupem. Wielowarstwowy skład zapewnia trwałość i długotrwałe przechowywanie produktu. Możemy łączyć doypacki z różnych materiałów. Na przykład tył torby jest kolorowy, a przód przezroczysty. Ponadto opakowania mogą mieć różne kształty, które są niezbędne dla Twojego pomysłu.

Opakowania doypack z okienkiem, które mają wewnętrzną warstwę z tworzywa sztucznego i papierowy wierzch, są wykonane zgodnie z nowoczesnymi standardami. Długo szukaliśmy idealnego odcienia papieru kraft: ciepłego, przyjemnego w dotyku, “aksamitnego”. Testowaliśmy papier od różnych dostawców, aż znaleźliśmy ten właściwy. Właśnie dlatego nasze opakowania doy z oknem powlekanym papierem różnią się od wszystkich innych. Naturalny wygląd papieru kraft w opakowaniu tworzy naturalny i organiczny wizerunek produktu. Nie trzeba umieszczać okienka tylko z tyłu opakowania. Stabilne dno opakowania może być przezroczyste i pozostawione dla najbardziej ciekawskich konsumentów. Głównym zadaniem jest przedstawienie produktu konsumentom, gdy są jeszcze na półce.

Zastosowanie opakowań Doypack w różnych branżach

Torebki papierowe z okienkiem mogą być stosowane do różnych produktów, od napojów i przekąsek po kosmetyki i farmaceutyki.

Obszary zastosowań:

  • idealne do kawy, herbaty i mieszanek ziołowych.
  • do pakowania produktów spożywczych i zbożowych.
  • mogą być używane do pakowania przekąsek, orzechów i zdrowych słodyczy.
  • nadaje się do pakowania artykułów piśmiennych: ołówków, flamastrów i innych.

Aris Pack posiada własny potężny zakład produkcyjny opakowań z okienkiem, w którym wykorzystujemy nowoczesne technologie i wysokiej jakości surowce. Oferujemy papierowe opakowania z okienkiem w różnych rozmiarach i kształtach jako standardową gamę produktów, a także przyjmujemy niestandardowe zamówienia na unikalne produkty. Okienka mogą mieć różne kształty i rozmiary oraz mogą uzupełniać ogólny projekt opakowania.

Dodatkowe opcje, które można dodać do doypacków z okienkiem:

  • zamek błyskawiczny do wielokrotnego otwierania/zamykania,
  • odrywane nacięcia ułatwiające otwieranie,
  • zaokrąglone rogi,
  • mocowanie (dozownik) – umieszczone na środku lub z boku,
  • uchwyt boczny lub otwory na palce,
  • Euro otwór

Opakowanie typu DOYPACK z okienkiem z nadrukiem od producenta

Dzięki wydajności i automatyzacji naszej produkcji dostarczamy duże ilości w krótkim czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy. Nasze standardowe opakowania z okienkiem są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1-2 dni po otrzymaniu płatności z naszego magazynu w Polsce. Opakowania z sitodrukiem i/lub tłoczeniem folią na gorąco: czas produkcji 3-4 tygodnie po dokonaniu płatności + czas dostawy do naszego magazynu w Polsce + czas dostawy do Twojego miasta. Indywidualne zamówienia są produkowane w ciągu 6-7 tygodni po dokonaniu płatności + czas dostawy do naszego magazynu w Polsce + czas dostawy do Twojego miasta.

Plastikowe lub torebka papierowa z okienkiem od Aris Pack to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.