OPAKOWANIA PERSONALIZOWANE

Indywidualny projekt opakowań elastycznych to projekt, w którym można stworzyć unikalne opakowanie, łącząc różne elementy: od materiału opakowania po jego rozmiar i projekt. Dzięki możliwościom fabryki można dostosować projekt na różnych etapach produkcji i zapewnić opakowaniu wszystkie niezbędne właściwości.

WYBÓR MATERIAŁU – OPAKOWANIA DLA WYMAGAJĄCYCH PRODUKTÓW

Niektóre produkty, takie jak kawa czy ciastka, nie wymagają specjalnych warunków przechowywania i mogą być pakowane w standardowe opakowania. Jednak opakowania dla wielu innych produktów muszą mieć określone właściwości – odporność na substancje żrące, temperaturę, wysoką szczelność, itp.

Tworzymy indywidualne projekty dla wielu wymagających produktów:

  • dżemy, sosy, ketchupy
  • chemia gospodarcza i samochodowa
  • kosmetyki, produkty higieny osobistej
  • produkty z olejami
  • mokre karmy dla zwierząt, konserwy
  • i inne kategorie towarów.

Aby wybrać odpowiednie materiały do Twojego zamówienia, menedżer z firmy Aris precyzuje specyfikę produkcji i pakowania produktu, warunki transportu i przechowywania, a także wiele innych szczegółów. Pozwoli nam to wybrać dogodne materiały i stworzyć opakowanie, które będzie miało wszystkie niezbędne właściwości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z MENEDŻEREM

ROZMIAR I KSZTAŁT NA MIARĘ

Nie ma znaczenia, czy pakujesz kilka gramów produktu czy ponad 10 kilogramów – zaprojektujemy odpowiednie opakowanie. Jednocześnie weźmiemy pod uwagę wytrzymałość materiału i, jeśli to konieczne, dodamy opcje takie jak wycięte uchwyty ułatwiające transport dużych opakowań.

Indywidualny projekt pozwala również wybrać kształt opakowania. Możesz nadać mu wygląd butelki, jabłka, chmury, itp.

Ta funkcja jest dostępna tylko dla opakowań doy-pack (pionowe opakowania typu stojak) i opakowań trój szwowych typu stojak.

DOWOLNY DRUK NA OPAKOWANIU

Indywidualny projekt opakowań pozwala nie tylko stworzyć wyraźny i jasny obraz, ale także wydrukować maksymalnie użyteczną powierzchnię. Możesz pokryć całą powierzchnię opakowania, jego boki, a nawet dno drukiem. Folii wewnątrz opakowania można również nadawać kolor lub nakładać na nią obraz.

Pełnokolorowy druk jest dostępny dla wszystkich rodzajów powierzchni opakowań, w tym papieru kraft. Projekt na takiej powierzchni jest równie czytelny, a kolory stają się bardziej delikatne i wygodne.

WIĘCEJ TRIKÓW PROJEKTOWYCH – SELEKTYWNE MATOWIENIE

Pozwala nadać opakowaniu teksturę w wyglądzie i dotyku. Połączenie powierzchni błyszczącej i matowej dodaje akcentu do minimalistycznego projektu i przyciąga uwagę do produktu.

DODATKOWE OPCJE W INDYWIDUALNYCH PROJEKTACH

Dodajemy różne opcje do opakowania, które rozszerzają jego funkcjonalność dla wygodnej sprzedaży w sklepach detalicznych lub dodatkowego komfortu dla użytkowników.

USTNIKI

Ustniki to dysze dozujące ciecze i wyroby cukiernicze, stosowane m.in. do keczupu, lodów i dżemów, chemii gospodarczej i samochodowej, itp.

UCHWYTY

Uchwyty i otwory euro są wycinane na opakowaniu, dzięki czemu produkt można umieścić bliżej klienta (np. obok kasy) i ułatwić transport przedmiotu.

KSZTAŁTNE OKNA

Kształtne okna pomagają zobaczyć produkt na żywo i upewnić się co do jego jakości. Okna mogą mieć zakrzywiony kształt i być umieszczone w dowolnym miejscu na opakowaniu. Nawet jedna lub kilka ścian może być całkowicie przezroczysta.

ZAPIĘCIA NA ZAMEK BŁYSKAWICZNY

Zapięcia na zamek błyskawiczny to wygodna opcja dla opakowań, w których produkt nie tylko jest kupowany, ale także przechowywany po otwarciu. Zapięcie pozwala zachować świeżość produktu przez długi czas.

ROZDZIERALNE PERFORACJE

Rozdzielane perforacje ułatwią łatwe rozerwanie i otwarcie opakowania.Rozdzielane perforacje ułatwią łatwe rozerwanie i otwarcie opakowania.

ZAOKRĄGLONE ROGI

Zaokrąglone rogi sprawiają, że transport jest bezpieczniejszy, ponieważ ostre krawędzie nie uszkodzą sąsiednich opakowań ani nie zadrapią klienta.

ZAWÓR DO ODPOWIETRZANIA

Dodajemy go do opakowania na świeżo paloną kawę. Zawór usuwa dwutlenek węgla, który jest wydzielany przez ziarna przez kilka dni po obróbce.

JAK ZAMÓWIĆ INDYWIDUALNE OPAKOWANIE?

Opracowanie indywidualnego projektu wymaga wiedzy na temat marketingu i specyfiki produkcji. Nasi menedżerowie są specjalistami w obu tych dziedzinach. Pomogą określić, jakie właściwości powinno mieć opakowanie, mogą doradzić w sprawie projektu i dodatkowych opcji.

Minimalna objętość zamówienia dla indywidualnych opakowań to około 500 kg materiału. Liczba wykonanych opakowań zależy od ich rozmiaru, składu materiału i gęstości, brandingu i innych cech.

Współpracujemy z niemal każdym produktem, który wymaga pakowania i podejmujemy się najbardziej skomplikowanych pomysłów.
Skontaktuj się z menedżerem Aris, aby uzyskać bezpłatną konsultację i wycenę opakowań elastycznych dla Twojego projektu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z MENEDŻEREM KUP TERAZ