Retort

Nowoczesna alternatywa dla puszki – miękka torba na konserwy. Wielowarstwowy materiał posiada wysokie właściwości barierowe, umożliwia szczelne zamykanie i przechowywanie płynnych produktów spożywczych. Dzięki tym cechom opakowanie zapewnia długą trwałość produktów nawet w temperaturze otoczenia.

ZASTOSOWANIE

  • Karma płynna dla zwierząt. Prawie 60% karmy dla zwierząt jest pakowana w tego typu torby. 
  • Gotowe dania, produkty dla turystów. Torby retortowe umożliwiają zabranie zup, dań mięsnych i rybnych, gotowych płatków śniadaniowych, duszonych warzyw, fasoli i różnych dżemów.
  • Żywność dla wojska. Podobnie jak w przypadku turystów, torby retortowe mogą być używane do pakowania posiłków dla wojska w warunkach polowych.

ZALETY TORBY RETORTOWEJ

  1. Torby retortowe są wygodne do pakowania karmy dla zwierząt. Mogą być łatwo umieszczone na półkach sklepowych i w lodówce.
  2. W przeciwieństwie do puszek, torby retortowe są lekkie i oszczędzają miejsce w plecaku. Można wziąć w nich więcej produktów na wycieczki.
  3. To opakowanie jest odpornościowe na temperaturę do 120-140°C, dlatego umożliwia obróbkę termiczną naturalnych produktów. Dzięki temu można je przechowywać przez okres nawet do jednego roku bez konieczności stosowania konserwantów i specjalnych warunków przechowywania.
  4. W próżniowych torebkach żywność zachowuje swój smak i aromat, jakby była świeżo gotowana.
  5. Dla producenta jest to tańsze rozwiązanie niż metalowe opakowania.

RÓŻNE PROJEKTY DLA TRUDNYCH WARUNKÓW

Produkujemy torby retortowe o trzech uszczelkach i/lub doypacki. Mogą mieć różne rozmiary.
Karma dla zwierząt jest zwykle pakowana w torebki o pojemności 85, 100 i 150 gramów. Konserwy i gotowe dania dla ludzi są pakowane w torebki o pojemności 250 lub 400 gramów.

Unikalny projekt jest drukowany techniką rotograwiury. Możemy również dodać różne opcje do torby – otwory euro, wcięcia do łatwego otwierania i dysze (do dozowania). 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY STWORZYĆ TORBĘ RETORTOWĄ DLA TWOJEGO PRODUKTU.
OCZEKUJEMY NA NOWE PROJEKTY!

SKONTAKTUJ SIĘ Z MENEDŻEREM