PIELĘGNACJA URODY I OSOBISTA

Naszym celem jest opracowanie opakowań o długim okresie trwałości, które będą spełniać następujące zadania:

  • zachowanie oryginalnych właściwości produktu,
  • zapewnienie bezpiecznego przechowywania substancji agresywnych,
  • unikanie utraty aromatycznych właściwości kosmetyków.

Dla każdego rodzaju kosmetyków, środków czystości domowej, produktów do pielęgnacji osobistej, urody i zdrowia opracowujemy dedykowane folie barierowe. Są to trwałe wielowarstwowe laminowane materiały, które zapobiegają powstawaniu otworów i deformacji worków oraz tworzą niezawodną barierę ochronną dla składników o aromatycznym charakterze. Jeśli produkt zawiera olejki eteryczne, nasi technolodzy dobierają odpowiednie materiały w zależności od rodzaju oleju (np. olejki z pieprzu i pomarańczy są bardziej agresywne dla folii niż inne).

RODZAJE OPAKOWAŃ

Dla kosmetyków i środków czystości domowej opracowujemy: 

  • worki typu doy pack (stojące worki),
  • worki z trójstronnym zgrzewem,
  • elastyczne opakowania rolkowe do zautomatyzowanych pakowarek.

OPAKOWANIA, KTÓRE POMAGAJĄ W SPRZEDAŻY

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ OBJĘTOŚĆ I ROZMIAR

Oferujemy optymalny rozmiar opakowania na podstawie analizy marketingowej najpopularniejszych objętości w danej kategorii produktów.

ATRAKCYJNOŚĆ WIZUALNA

Możemy zrealizować niemal każde rozwiązanie projektowe klienta, dotyczące kształtu worków, pełnokolorowego druku, przezroczystych okien lub nadruku na folii opakowaniowej.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Dostarczamy ustniki do płynnych środków czyszczących, uchwyty lub wygodne nacięcia dla palców oraz zamknięcia na zamek błyskawiczny.

WIARYGODNOŚĆ W TRANSPORCIE I PRZECHOWYWANIU

Produkujemy laminowane folie, które sztywno kształtują worki typu doy pack, co pozwala na wykonanie niezawodnych zgrzewów, wykluczających wyciek płynnych produktów – mydła, szamponu, koncentratów itp.

Dbamy o niezawodność zgrzewów worków i szczelność dla wszelkich substancji agresywnych. Aby otrzymać kosztorys na opakowania, dowiedzieć się o terminach produkcji i otrzymać darmowy próbnik, skontaktuj się z nami pod adresem sales@aris-pack.pl lub telefonicznie pod numerem +48 22 39 06 391.

SKONTAKTUJ SIĘ Z MENEDŻEREM