Tradycyjne spotkanie z festiwalem Kawa, Książki, Vintage we Lwowie

15.05.24

Po raz kolejny nasz zespół Aris wziął udział w festiwalu Coffee Books Vintage, który odbył się w tym tygodniu we Lwowie.

Chętnie dołączyliśmy do wydarzenia, aby spotkać się z naszymi kawowymi przyjaciółmi i podzielić się najnowszymi opakowaniami. Zawsze cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia, a szczególnie cenne jest spotkanie starych przyjaciół i nowych znajomych.

Ponadto Aris tradycyjnie wspierał inicjatywę SCA (Specialty Coffee Association) i sponsorował krajowe mistrzostwa odbywające się podczas festiwalu w kategoriach Roasting, Latte Art, Coffee and Alcohol i Coffee in a Jug. To ważne wydarzenie dla wszystkich profesjonalistów z branży kawowej, którzy mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności i podzielić się doświadczeniem z kolegami.

Zespół Aris chciałby podziękować organizatorom festiwalu za wspaniałą okazję do bycia częścią tego wydarzenia i przyczynienia się do rozwoju kultury kawowej. Podczas kolejnych wydarzeń z niecierpliwością czekamy na nowe spotkania i możliwość wspólnego promowania kultury konsumpcji i smaku w społeczności kawowej.