Warszawski Festiwal Kawy 2024

14.02.24

Nasz zespół Aris miał przyjemność uczestniczyć w Warszawskim Festiwalu Kawy w dniach 10-11 lutego. Delektowaliśmy się szeroką gamą smaków i aromatów kawy, a także mieliśmy świetną okazję do podzielenia się naszą wiedzą na temat opakowań z odwiedzającymi festiwal.

Podczas wydarzenia aktywnie komunikowaliśmy się z profesjonalistami z branży kawowej z całego świata, w tym utalentowanymi baristami, doświadczonymi palarniami, producentami innowacyjnego sprzętu i dostawcami ziaren kawy. Mistrzostwa Kawy, zorganizowane przez SCA Polska, były ekscytującym widowiskiem na najwyższym poziomie, w którym umiejętności i zaangażowanie uczestników zrobiły wrażenie na wszystkich obecnych.

To wydarzenie przypomniało, że kawa to nie tylko napój, ale cały światopogląd i społeczność podobnie myślących ludzi, którzy dzielą pasję do tego niesamowitego napoju. Jesteśmy szczerze wdzięczni wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się swoimi przemyśleniami na temat opakowań. Na tym festiwalu zdobyliśmy wiele ważnych wrażeń i znajomości i z niecierpliwością czekamy na przyszłe spotkania ze społecznością kawową.